fbpx

Služby

INTERIÉROVÝ DESIGN VNÍMÁME KOMPLEXNĚ

NÁVRHY A REALIZACE INTERIÉRŮ
Interiérový design vnímáme komplexně a proto vás nejraději provázíme celým procesem. Platí, že čím dříve do projektu vstoupíme, tím dokonalejší interiér vzniká: můžeme měnit dispozice, proporce, rozvody. Dělat méně kompromisů. Bereme to od podlahy, ladíme prostor do detailu. Záleží nám na tom, jaká jsou přání a potřeby klienta, jaký preferuje životní styl a jaká jsou jeho očekávání od nového interiéru. My přinášíme kreativní zpracování respektující tyto požadavky.

Postup spolupráce

  • Potkejme se na kávu! Podrobně probereme vaše představy, vzájemně se poznáme a zjistíme, zda máme podobné vnímání (estetiky, barev a prostoru)
  • Je třeba nasát genia loci! Po důkladné studii prostor navrhneme možná dispoziční řešení
  • Souhlasíte? V tom případě pro vás navrhneme stylový koncept – barvy, materiály, tvarosloví, principy
  • Ještě si to nedokážete představit? Připravíme vám 3D model, který na vás přenese atmosféru navrženého interiéru
  • Chcete se zasnít? K tomu slouží fotorealistická vizualizace, která vás provede vaším novým domovem zleva doprava
  • Nastává důležitá fáze: příprava podkladů pro realizaci – pořídíme dokumentaci pro jednotlivá řemesla (stavební úpravy, elektřina, voda, povrchy stěn, truhlářská výroba apod.), vytvoříme seznam hotových zařizovacích předmětů a vyřídíme veškerou komunikaci s dodavateli
  • Máme skoro hotovo! Ve finální fázi realizace zajistíme autorský dozor, abychom si ohlídali každý detail

cítíte, že váš domov potřebuje provětrat?

KONZULTACE A PORADENSTVÍ

Přejete si změnu, ale do komplexní rekonstrukce se vám nechce? Dokážeme vám poradit! Pomůžeme vám s výběrem barev či stylu, ukážeme, jak se dají kombinovat materiály, doporučíme vám cool obchody či šikovné dodavatele – nebo s vámi vyrazíme na nákup!

JAK PRACUJEME

VĚŘÍME VE VKUSNÉ A NÁPADITÉ INTERIÉRY. MILUJEME KOMBINACI BAREV A TEXTUR.
Jaký styl od nás očekávat?

Každý styl může být vkusný. Snažíme se vytvářet interiéry, které respektují vaše potřeby a preference a zároveň zachovávají charakter místa. Každý projekt přijímáme jako výzvu a rádi pracujeme v různých stylových konceptech. Chceme, aby náš interiér odrážel vaši osobnost. Proto se snažíme tvořit osobité a neotřelé realizace, které budou důstojně stárnout (do krásy).

Jak dlouho to trvá?
Od první schůzky po finální realizaci? U menších projektů, jako jsou garsoniéry, počítejte s šesti až devíti měsíci. Náročnější projekty a komplexní rekonstrukce bytů či domů trvají devět až osmnáct měsíců.
Ze zkušeností víme, že napřed je třeba vše do detailu vymyslet, pak poptat a objednat a nakonec začít tvořit na místě. Práce jednotlivých řemesel na sebe plynule navazuje, kromě času šetříme i nervy a celý proces je radost sledovat.
Kolik to stojí?

Každý projekt je jedinečný, proto stanovujeme přesnou cenu až na základě společného setkání a detailnějších informací. Výstupem je strukturovaná cenová nabídka s kalkulací za jednotlivé fáze návrhu.

S kým spolupracujeme?
S prověřenými stavebními firmami, řemeslníky a truhláři. Jsme s vámi po celou dobu realizace: vše bedlivě hlídáme, věnujeme se autorskému dozoru a účastníme se kontrolních dnů. Tak, aby výsledek odpovídal konceptu a návrhu, na který se těšíte.

OZVĚTE SE

Kontaktujte nás

K

RÁDI VÁM ZODPOVÍME VAŠE OTÁZKY

Jana Pařízková STUDIO

Atelier: Kamenická 18,
Praha 7, 170 00.

Tel.: +420 602 427 882
E-mail: info@janaparizkova.cz
www.janaparizkova.cz

JAK PRACUJEME

CHCEME PRO VÁS VYTVOŘIT NEOTŘELÝ A OSOBITÝ INTERIÉR

UKÁZKY PROJEKTŮ

NAŠE PRÁCE